Greek Pokemon
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα
    Πρόσφατα Θέματα
    » Μεταφορά του Greek pokemon σε νέο και ανανεωμένο site (www.pokemon.com.gr).
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. EmptyΤρι Αυγ 23, 2011 6:43 am από Pokemon640

    » Ψάχνω Ποκεμον! 4η γενιά
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 3:25 pm από torter10

    » Πες μας ποιος/ποια είσαι
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 2:52 pm από torter10

    » Τουρνουά για 5th Generation ( Black and White )
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 10:22 am από Douros

    » Let's make a story
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 4:32 am από MewtwoGR96

    » b/w ar codes
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 3:31 am από Eldena

    » Pokémon: Fire's Adventures
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. EmptyΚυρ Αυγ 21, 2011 10:33 am από johnaris1

    » Οδηγός Αναπαραγωγής by LegendaryPokemon
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. EmptyΚυρ Αυγ 21, 2011 4:05 am από Επισκέπτης

    » Συναντισεις στο Chat
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. EmptyΚυρ Αυγ 21, 2011 2:42 am από Zaphirom

    Αναζήτηση
     
     

    Αποτελέσματα Αναζήτησης
     


    Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

    Server Status

    Κορυφαίοι συγγραφείς
    Mirage
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 
    Shiv
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 
    h4xx0r4k0s
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 
    m_Namikaze
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 
    Loukascy
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 
    Lukario
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 
    Ge01996
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 
    Zaphirom
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 
    Kostas197
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 
    Douros
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcapΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. VotingbarΑνεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 

    Ψηφοφορία

    Καλυτερο anime

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap23%Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 23% [ 3 ]
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap23%Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 23% [ 3 ]
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap0%Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 0% [ 0 ]
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap38%Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 38% [ 5 ]
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap15%Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Vote_rcap 15% [ 2 ]

    Σύνολο Ψήφων : 13

    Flag Counter
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Labels=0
    Links
    Serebii.net
    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. X2sdhs

    GreekPokemon

    Σύνδεση

    Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου


    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    +8
    Douros
    Zaphirom
    m_Namikaze
    Ge01996
    Mirage
    darkai34
    pokemonistas
    Shiv
    12 απαντήσεις

    Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

    Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Shiv Τετ Σεπ 15, 2010 3:16 am

    Εδω ειναι η χιουμοριστικη γωνια του φορουμ.Μπορουμε να λεμε διαφορα ανεκδοτα εδω.Ας αρχισω εγω:


    Είναι ένα πρεζόνι και κάθεται στο σαλόνι του σπιτιού του. Σκέφτεται μισή ώρα, μια ώρα, τον κοιτάει η μάνα του και παραξενεύεται αλλά δεν κάνει τίποτα. Περνάνε 2 ώρες, 3 ώρες και σε κάποια στιγμή η μάνα ρωτάει τον γιο της:
    - "Καλά ρε, Γιώργο, τι σκέφτεσαι τόση ώρα;"
    Και ο Γιώργος:
    - "Μπράβο ρε μάνα, Γιώργος ρε, Γιώργος!!"
    Shiv
    Shiv
    Administrator
    Administrator

    Αριθμός μηνυμάτων : 586
    Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Κοζάνη
    Reputation : 27

    https://greekpokemon.forumgreek.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από pokemonistas Τετ Σεπ 15, 2010 8:57 am

    ωραίο! lol! lol! lol! ας πω και εγω κανενα. ξερω πολλα.
    παει ο τοτος σε ενα μαγαζι που πουλαει αυτοκινητα. και ρωταει εναν υπαληλο: ποιο ειναι το πιο ακριβο αυτοκινητο? του λεει: αυτη η ferrari με 150.000 ευρω. ο τοτος λεει: ειναι ακριβο αυτοκινητο. τι μπορω να παρω με 10 ευρω? και του απανταει: τιποτα! μονο αυτο το διαφημηστικο τιμονι.
    ο τοτος το αγοραζει. βγαινει στον δρομο και κανει πως οδηγαει. περναει ενας και λεει: χανει λαδια. και ο τοτος απανταει: τι λετε κυριε? μολις τωρα το αγορασα
    Smile
    pokemonistas
    pokemonistas
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 107
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
    Ηλικία : 24
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : 0

    http://pokemongrmasters.forumsmotion.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από pokemonistas Τετ Σεπ 15, 2010 9:02 am

    ηταν ενας αλβανος σε ενα καφενειο. και περναει μια πορεια απο κούρδους. και ο αλβανος λεει:τι γινετε? γεμησαμε απο τους ξενους
    pokemonistas
    pokemonistas
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 107
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
    Ηλικία : 24
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : 0

    http://pokemongrmasters.forumsmotion.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από pokemonistas Τετ Σεπ 15, 2010 9:12 am

    ηταν ο μπομπος και του ειπε ο πατερας του να παρει τσιγαρα. παει ο τοτος και λεει οτι θελει τσιγαρα. ο περιπτερας του ειπε οτι θελει ταυτοτητα για να παρεις τσιγαρα. παει σπιτι του και λεει: πατερα! χρειαζονται ταυτοτητα. του λεει ο πατερας του: θα του πεις''ειμαι 32 χρονων. εχω 2 παιδια, η ταυτοτητα μου στον υπονομο και η γυναικα μου στο νοσοκομειο. παει ο τοτος στον περιπτερα και λεει: ειμαι 2 χρονων εχω 32 παιδια η γυναικα μου στον υπονομο και η ταυτοτητα μου στο νοσοκομειο.
    αμα θυμηθω και αλλα θα τα ποσταρω εδω. ελπιζω να γελασατε Smile
    pokemonistas
    pokemonistas
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 107
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
    Ηλικία : 24
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : 0

    http://pokemongrmasters.forumsmotion.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από darkai34 Παρ Σεπ 17, 2010 11:35 am

    ηταν ο becham ο ronaldο και ο παντος σε ενα αεροπλανο πεφτουν σε μια ζουγκλα και τους εχμαλωτιζουν ιθαγενεις.μετα απο λιγο ερχεται ο αρχηγος των ιθαγενων και λεει¨οπιον ποδοσφαιριστη ξερω θα τον αφησω ελεθφερο οπιον δεν ξερω στο καζανι.ερχεται ο becham και λεει:εγω παιζω στην αμερικη και ειμαι μοντελο¨.δεν σε ξερω στο καζανι.ερχεται ο ronaldo και λειι:εγω ειμαι ο καλυτερος ποδοσφαιριστης στον κοσμο και ειμα κουκλος.δεν σε ξερω στο καζανι και ερχεται ο παντος και λεει:αφου δεν ξερεις τον ronaldo θα ξερεεις εμενα παιζω στον ο.σ.φ.π και ειμαι πεκτουρα και ο ιθαγενεις λεει και εγω ξερεις πιος ειμαι?ο μπαμπας του λουα λουα Razz
    darkai34
    darkai34
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 60
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
    Reputation : 0

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Mirage Σαβ Σεπ 18, 2010 12:41 pm

    δεν το πιασα.. ακουστε αυτο :

    Ηταν ενας Αγγλος ενας Ελληνας και ενας Ιταλος και ηθελαν να παρουν το χερι της πριγκηπισσας ομως ο βασιλιας του λεει οτι οποιος κανει μακροβουτη στην θαλασσα γυμνοι και ΔΕΝ βραχουν τα μαλια του θα παρει την πριγκηπισσα αλλιως θα αποκεφαλιστει!μπαινει ο Αγγλος βρεχει τα μαλλια του και τον αποκεφαλιζουν το ιδιο και ο Ιταλος αλλα ο Ελληνας εκανε μακροβουτη γυμνος βωρης τιποτα μακροβουτη και δεν εβρεξε τα μαλλια του! πως γιναιτε αυτο?

    Απαντηση: Ο ελληνας ηταν φαλακρος!!!!!
    Laughing
    Mirage
    Mirage
    Pokemon Master
    Pokemon  Master

    Squirt Badge Squirt Badge
    Αριθμός μηνυμάτων : 822
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : -5

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Ge01996 Σαβ Σεπ 18, 2010 1:18 pm

    Ακουστε εδω θρυλικα ανεκδοτο.

    Ηταν μια φορα οι πολιτικοι αρχηγοι μαζι τους και ο Σιμιτης.Τελος παντων ηταν σε περιοδο εκλογων και τους λεει ενας ανθρωπος<Βλεπετε αυτο το σπιτι εκει πιο περα,μεσα εχει 500 παπαγαλλους ,499 θυληκοι και 1 αρσενικος, οποιος τον βρει θα γινει προθυπουργος.>.Πανε ολοι μεσα και μετα απο 5ωρες βγαινουν ολοι εξω κατσουφιασμενοι επειδη δεν βρηκαν τον παπαγαλλο εκτος τον Σιμιτη ο οποιος τον κρατουσε και εβγενε εξω περηφανος.Του λεει ο ανθρωπος<Πως τα καταφερες ρε Σιμιτη>.Λεει ο Σιμιτης <Μαζεψα ολους τους παπαγαλλους σε ενα δωματιο ,κλειδωσα την πορτα και φωναξα,ειμαι ο Σιμιτης με την ελια στι μυτη και πεταγετε ενας παπαγαλλος και λεει στα αρχιδια μου μαλακα>
    Ge01996
    Ge01996
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 171
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2010
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Κρητη
    Reputation : 2

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από darkai34 Κυρ Σεπ 19, 2010 3:23 am

    χαχαχαχαχαχα καλο . http://kazani.gr/jokes/ εδω περα μπορειτε να βρειτε πολλα ανεκδοτα
    darkai34
    darkai34
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 60
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
    Reputation : 0

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από pokemonistas Δευ Σεπ 20, 2010 8:01 am

    θυμηθηκα και αλλο. Μια κυρία πάει στη βιβλιοθήκη και κάνει παράπονα στον υπάλληλο:
    -Δανείστηκα ένα βιβλίο την προηγούμενη βδομάδα, αλλα ήταν το πιο βαρετό που έχω διαβάσει ποτέ. Δεν είχε καθόλου υπόθεση και είχε υπερβολικά πολλούς χαρακτήρες.
    -Ώστε εσείς πήρατε το τηλεφωνικό κατάλογό μας και τον
    ψάχναμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
    αλλο
    Ενας τροχονομος σταματαει ενα παπα που ετρεχε πολυ με ενα μηχανακι.
    -Καλα παπα μου δε φοβασαι που τρεχεις τοσο πολυ?
    -Οχι τεκνο μου, εγω εχω το Χριστο και την Παναγια μαζι μου!
    -Επ επ! Σε επιασα! Εχεις τρικαβαλο! Παρε μια κληση.

    pokemonistas
    pokemonistas
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 107
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
    Ηλικία : 24
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : 0

    http://pokemongrmasters.forumsmotion.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Ge01996 Τρι Σεπ 21, 2010 4:39 am

    Lol, αρκετα καλα Razz
    Ge01996
    Ge01996
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 171
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2010
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Κρητη
    Reputation : 2

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από pokemonistas Παρ Σεπ 24, 2010 12:05 pm

    ευχαριστω
    pokemonistas
    pokemonistas
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 107
    Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010
    Ηλικία : 24
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : 0

    http://pokemongrmasters.forumsmotion.com

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Mirage Δευ Οκτ 11, 2010 1:22 pm

    Spam above me!

    Να ένα πονηρό: Γιατί οι ξανθιες περιμένουν στον πάτο της θάλασσας με ανοιχτά τα πόδια;

    Περιμένουν ένα κοπάδι γλώσσες να περάσει !

    Ήταν ένας μεθυσμένος και μπαίνει σε ένα ταξί να παει σπίτι τογ Γιατί ήταν ξημερώματα!αρχίζει ο μεθυσμένος:δεν μου λες αν η μάνα σου ήταν γαιδουρα και ο πατέρας σου γάιδαρος εσυ τι θα σούνα;ο ταξιτζής δεν δίνει σημασία και ο μεθυσμένος συναιχιζει:θα ήσουν γαιδουρη λεει μετα απο λίγο λέει ο μεθησμενος:να σε ρωτήσω πάλι!αν ο πατέρας σου ήταν ηλίθιος και η μητέρα σου βλαμμενη ΕΣΥ τι θα σούνα;ο ταξιτζής φανερά ενοχλημένος κάνει υπομονή και του λέει ο μεθυσμένος:θα εισουν βλάκας!όταν ο μεθυσμένος απομακρύνεται απο το ταξι ο ταξιτζής του φωνάζει:ε δεν μου λες αν η μητέρα σου ήταν Πούτα·α και ο πατέρας σου που··ης ΕΣΥ τι θα σούνα; Γυρίζει ο μεθυσμένος και του απαντάει :ταξιτζης
    Mirage
    Mirage
    Pokemon Master
    Pokemon  Master

    Squirt Badge Squirt Badge
    Αριθμός μηνυμάτων : 822
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : -5

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από m_Namikaze Δευ Μάης 09, 2011 4:12 pm

    1. Ένας δικηγόρος μόλις έχει εγκατασταθεί στο νέο του γραφείο. Λοιπόν σκέφτεται τι μπορεί να κάνει για να αποκτήσει πελάτες. Μετά από κάμποση ώρα ένας κύριος μπαίνει στο γραφείο του δικηγόρου. Αμέσως λέει να βάλει σε εφαρμογή το σχέδιο του. Έτσι σηκώνει το τηλέφωνο του, και λέει:
    - "Δυστυχώς δεσποινίς Ωνάση, δεν μπορώ να αναλάβω την υπόθεση σας. Είμαι πνιγμένος στη δουλειά. Πάρτε με σε καν` μήνα, μήπως και μπορέσω να σας βοηθήσω."
    Κλείνει το τηλέφωνο και λέει στο κύριο που περιμένει:
    - "Σε τι θα μπορούσα να σας εξυπηρετήσω;"
    - "Τίποτα, είμαι από την Ο.Τ.Ε, ήρθα για να συνδέσω το τηλέφωνο."

    2. Η Μαρία και η Σοφία ήταν γειτόνισσες και "άσπονδες φίλες" και προσπαθούσε η μια να βγάλει τα μάτια της άλλης. Τα σπίτια τους ήταν το ένα απέναντι στο άλλο.
    Μια μέρα λέει η Μαρία στη Σοφία:
    - Να μου πεις πότε είναι τα γενέθλια σου να σου κάνω δώρο κουρτίνες.
    - Και γιατί να μου κάνεις δώρο κουρτίνες;
    - Να τις βάλεις στο παράθυρο σου, γιατί βαρέθηκα να βλέπω τον κώλο του άντρα σου στο παράθυρο.
    - Εσύ να μου πεις πότε είναι τα γενέθλια σου να σου κάνω δώρο γυαλιά.
    - Γιατί να μου κάνεις δώρο γυαλιά;
    - Γιατί ο κώλος που βλέπεις στο παράθυρο δεν είναι του άντρα μου, αλλά του άντρα σου.

    3. Γιατί ο Jack Norris σταμάτησε να παίζει κομπολόι;
    - Γιατί το τερμάτισε... XD

    ΥΓ. Το ξέρω ότι το τρίτο είναι τρισάθλιο, απλός δεν αντέχονται τα ανέκδοτα που βγαίνουν με τον Jack Norris...
    m_Namikaze
    m_Namikaze
    Pokemon Trainer
    Pokemon Trainer

    Αριθμός μηνυμάτων : 257
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2011
    Ηλικία : 112
    Τόπος : Unova
    Reputation : 3

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Zaphirom Δευ Ιουν 13, 2011 4:24 am

    Ρωτάει ο μαθητής την κυρία.
    -Μπορώ να είμαι τιμοριμένος για κάτι που δεν έκανα?
    Του απαντάει η κυρία.
    -ΟΧΙΙ.Γιατί ρωτάς?
    Και ο μαθητής λέει.
    -Οουυυφφ.(Αναπάδετε).Γιατί δεν έκανα τα Μαθήματα μου. lol!
    Zaphirom
    Zaphirom
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 168
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Αγ.Παρασκεύη Θεσσαλονίκης
    Reputation : -3

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από m_Namikaze Δευ Ιουν 13, 2011 12:08 pm

    1. Αν γράψετε τη λέξη "Τσακ Νόρις" στο Scrabble, θα νικάτε πάντα.
    2. Ο Τσακ Νόρις δεν φοράει γυαλιά ηλίου. Ο ήλιος φοράει γυαλιά Τσακ Νορις!
    3. Ο Τσακ Νόρις κούναγε τη κούνια που τον κούναγε.
    4. Ο Τσακ Νόρις λέει έλα ντε και το ντε έρχεται.
    m_Namikaze
    m_Namikaze
    Pokemon Trainer
    Pokemon Trainer

    Αριθμός μηνυμάτων : 257
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2011
    Ηλικία : 112
    Τόπος : Unova
    Reputation : 3

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Mirage Τετ Ιουν 15, 2011 8:54 am

    ετσι το πας ?


    Πως ψαρεύει ο Chuck Norris;; Εσύ, εσύ και εσύ, ΕΞΩ!!

    Ο Chuck Norris κάνει .... Earthwalk στο φεγγάρι.

    Ο Chuck Norris απατάει την γυναίκα του. Γιατί ο Chuck Norris είναι φαινόμενο. Και τα φαινόμενα απατούν.

    O Chuck Norris έχει βάλει κουρτίνες στα Windows

    Ο Chuck Norris είναι ο μόνος που έχει λάπτοπ της apple με το μήλο… ολόκληρο!

    Ο Chuck Norris έχει τερματίσει το κομπολόι.

    Ο Chuck Norris μπορεί να χειροκροτήσει με ένα χέρι.

    Ο Chuck Norris κρύβει άσσο στο αμάνικό του.

    Όταν ο Zuckerberg δημιούργησε το Facebook βρήκε αίτημα φιλίας από τον Chuck Norris Β.

    Ο Τζακ Μπάουερ ισχυρίστηκε πως κάποτε σκότωσε 100 άτομα και μετά του τελείωσαν οι σφαίρες. Ο Τσακ Νόρις κάποτε έριξε 100 σφαίρες και μετά του τελείωσαν τα άτομα.

    -O Chuck Norris χρειάζεται 10 λεπτά για να δει το 60 minutes..

    Όταν ο Chuck Norris γυμνάζεται το μηχάνημα δυναμώνει

    Όταν ο Chuck Norris μπαίνει σ’ένα σκοτεινό δωμάτιο δεν ανοίγει το φώς, απλά σβήνει το σκοτάδι.

    Όταν ο Αρχιμήδης φώναξε «εύρηκα» πετάχτηκε ο Chuck Norris και του είπε άργησες

    Οταν ο Chuck Norris πηγαινει για τρεξιμο φοραει ενα ζευγαρι ΡUMA…. Ζωντανα

    Οταν ο Χριστος περπατησε στο νερο….ο Chuck Norris κολυμπησε στην ασφαλτο.

    Το βιβλιο των ρεκορ γκινες μετονομαζεται σε «Chuck Norris η αυτοβιογραφια»

    Ο Chuck Norris μπορει να φαει σουπα με πιρουνι

    -πριν λιγο ο chuck norris χτυπηθηκε απο σφαιρα
    -η σφαιρα νοσηλευεται σε κρισιμη κατασταση..

    Οταν ο 1ος ανθρωπος πηγε στο φεγγαρι βρηκε σημειομα : Εγω παει να παρω καφε , νερο και παγακια εχει στο ψυγειο .

    Ο Chuck Norris κοιμάται με ανοιχτό το φως γιατί τον φοβάται το σκοτάδι.

    Ο Chuck Norris μπορεί να φέρει διπλές με ένα μόνο ζάρι.

    Λεφτά Υπάρχουν… Ο Chuck Norris ξέρει που είναι!

    Ο Chuck Norris για να δροσιστεί, συχνά κάνει μπάνιο στην Ανταρκτική, προκαλώντας ο μαλάκας αύξηση στη θερμοκρασία του νερού και λιώσιμο των πάγων.(Όλοι έχουμε κακές συνήθειες..)

    Σε ένα συνηθισμένο υπνοδωμάτιο υπάρχουν 1,242 πράγματα που ο Τσάκ Νόρρις μπορεί να χρησιμοποιείσει για να σε σκοτώσει, συμπεριλαμβάνοντας και το ίδιο το δωμάτιο.

    Τρένο δεν υπάρχει πια. Το πάτησε ο Τσακ Νόρρις.

    Ο Chuck Norris απέναντι σε 7 κακούς βγάζει το εξάσφαιρο.Ο 7ος πεθαίνει από σεβασμό.

    Ο Chuck Norris ξέρει ποιος σου έμαθε τα Σμυρνέικα τραγούδια.

    Ο Chuck Norris έχει κάνει προσπέραση σε καρουζέλ.

    Ο Τσακ Νορις μπορει να ξεμαθει ποδηλατο.

    Ο Τσακ Νορις δεν κανει καμψεις, σπρωχνει τη Γη

    Ο Τσακ Νορις μπορει να κανει τα κρεμμυδια να κλαινε

    Μερικοι μαγοι περπατουν στο νερο. Ο Τσακ Νορις κολυμπαει στην ξηρα.

    Ο Τσακ Νορις παιζει masterleague στο FIFA 11 .

    O Τσακ Νορις ηξερε απο την αρχη ποτε θα βει το Gran Turismo 5.

    Το Half life 3 δεν βγαινει γιατι το δοκιμαζει ακομα ο Τσακ .

    O Τσακ Νορις δεν αγορασε το 3DS για να παιζει σε 3D , επαιζε ηδη απο το Game Boy Color .

    Ο Τσακ Νορις παλεψε με τον Σουπερμαν. Ο ηττημενος θα φορουσε το βρακι του απ εξω.

    Ένα κουνούπι τσίμπησε τον Chuck Norris. Το κουνούπι μετά, έβγαλε σπυρί και έπαθε μαλάρια.

    O Tσακ Νορις βγαζει royal flush στο texas holdem χωρις να εχει πεσει το flop.

    Ο Τσακ Νορις πηγαινει σε εστιατοριο και οι σερβιτοροι του αφηνουν πουρμπουαρ...

    Ο Τσακ είναι ο μόνος που μπορεί να "ξε-χτυπήσει" μια ομελέτα και να την κάνει πάλι αβγό.

    -Γιατι στον Άρη δεν υπαρχει ζωη??
    -Γιατι ο Τσακ Νορις ειναι Παοκ.

    Ο Τσακ Νόρις απήγαγε εξωγήινο.

    Ο Τσακ Νόρις μπορεί να σκοτώσει 1 τριγώνι με 2 σμπάρους.

    Ο Τσακ Νόρις δεν διαβάζει βιβλία, απλά τα κοιτάει μέχρι να του δώσουν τις πληροφορίες που ζητάει.

    Ο σατανας ειδε τον Τσακ Νορις και εκανε τον σταυρο του!

    Όταν ο Τσάκ ρίχνει το μπούμερανγκ αυτό φοβάται να γυρίσει πίσω.

    Ο Τσακ Νορις πηγε με τον Χριστο φανταρος

    Ο Τσακ Νορις ξερει που πηγε ο ταξιτζης τον Διονυσιου.

    Ο Chuck Norris πρωταγωνιστουσε και στα 6 Star Wars ως η Δυναμη (Use the Force)

    Τα φαντάσματα, κάθονται γύρω από τη φωτιά και λένε ιστορίες για τον Chuck Norris.

    Ο Chuck Norris τελείωσε το διάβασμα του Facebook.

    Η φοβία για τις αράχνες ονομάζεται "Αραχνοφοβία". Η φοβία για τους κλειστούς χώρους ονομάζεται "Κλειστοφοβία". Η φοβία για τα ύψη ονομάζεται "Υψοφοβία". Η φοβία για τον Chuck Norris ονομάζεται "Λογική".

    O Chuck Norris μπορεί να φάει νερό.

    Ο Chuck Norris να αφήσει δαγκωματιά σε νερό.

    Ο Chuck Norris μπορεί να ζωγραφίσει τον τέλειο κύκλο με έναν χάρακα.

    Ο Chuck Norris έχει Yahoo email στην Google (gmail).

    O Chuck Norris γεννήθηκε σε μία καλύβα πάνω στο βουνό, που έχτυσε ο ίδιος.

    O Chuck Norris μπορεί να βάλει σε αλφαβητική σειρά τα m&m's.

    Το νερό πνίγεται αν μείνει για πολλά δευτερόλεπτα μέσα στον Chuck Norris.

    Ο Chuck Norris έλυσε ένα puzzle 500 κομματιών, με μόλις 300 κομμάτια.

    Ο Chuck Norris μπορεί να μιλήσει με echo...

    Όταν διψάει ο Chuck Norris πίνει δύο μπουκάλια καυτερού τσίλι.

    Το Google όταν θέλει να βρει κάτι, ψάχνει στο Chuuckle.
    Mirage
    Mirage
    Pokemon Master
    Pokemon  Master

    Squirt Badge Squirt Badge
    Αριθμός μηνυμάτων : 822
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : -5

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από m_Namikaze Τετ Ιουν 15, 2011 11:41 am

    Τι;!
    Με προκαλείς;!
    Take that!

    Σπόιλερ:
    m_Namikaze
    m_Namikaze
    Pokemon Trainer
    Pokemon Trainer

    Αριθμός μηνυμάτων : 257
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2011
    Ηλικία : 112
    Τόπος : Unova
    Reputation : 3

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Mirage Τετ Ιουν 15, 2011 12:05 pm

    Ποοο με φαγες :p σου χω ενα ενυγμα

    οταν στο μπαινει στο σωμα σου πονας οταν βγει εχει χυσει μα σε εχει οφελησει!

    τι ειναι?
    Mirage
    Mirage
    Pokemon Master
    Pokemon  Master

    Squirt Badge Squirt Badge
    Αριθμός μηνυμάτων : 822
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : -5

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουν 16, 2011 2:15 am

    Mirage έγραψε:Ποοο με φαγες :p σου χω ενα ενυγμα

    οταν στο μπαινει στο σωμα σου πονας οταν βγει εχει χυσει μα σε εχει οφελησει!

    τι ειναι?

    Εμβολιο
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Ge01996 Πεμ Ιουν 16, 2011 3:49 am

    Αστο ρε , θα σου πω εγω εναν με τον Chuck Norris να σας τετοιο και τους δυο.

    -Ο Chuck Norris ξερει και τους 29 κατσκευαστες πληντυριων που συνηστουν Calgon!!!
    Ge01996
    Ge01996
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 171
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2010
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Κρητη
    Reputation : 2

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Douros Πεμ Ιουν 16, 2011 5:26 am

    https://www.youtube.com/watch?v=Ek41AGF7P3w&feature=related

    https://www.youtube.com/watch?v=25brw4itSuk&feature=related

    πολυ αστεια!!! οποις θελει κι αλλα να μου πει.
    Douros
    Douros
    Pokemon Starter
    Pokemon Starter

    Αριθμός μηνυμάτων : 126
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2011
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Hoenn
    Reputation : 5

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Mirage Πεμ Ιουν 16, 2011 5:32 am

    lol ελεος τι αλλο θα βγαλουν δλδ? εχω κι εγω ενα


    τι αρχηζει απο π εχει περιποτ 15 εκατοστα και ευχαρηστει ολες τις γυναικες?
    Mirage
    Mirage
    Pokemon Master
    Pokemon  Master

    Squirt Badge Squirt Badge
    Αριθμός μηνυμάτων : 822
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : -5

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Ιουν 16, 2011 5:43 am

    Mirage έγραψε:lol ελεος τι αλλο θα βγαλουν δλδ? εχω κι εγω ενα


    τι αρχηζει απο π εχει περιποτ 15 εκατοστα και ευχαρηστει ολες τις γυναικες?

    Παγοτο.
    Anonymous
    Επισκέπτης
    Επισκέπτης


    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από Mirage Πεμ Ιουν 16, 2011 9:48 am

    λαθος, το πεντακοσαρικο Razz
    Mirage
    Mirage
    Pokemon Master
    Pokemon  Master

    Squirt Badge Squirt Badge
    Αριθμός μηνυμάτων : 822
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Αθήνα
    Reputation : -5

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα. Empty Απ: Ανεκδοτα και αλλα αστεια πραγματα.

    Δημοσίευση από m_Namikaze Παρ Ιουν 17, 2011 6:47 am

    XD, τι είναι αυτά ρε Mirage Razz
    m_Namikaze
    m_Namikaze
    Pokemon Trainer
    Pokemon Trainer

    Αριθμός μηνυμάτων : 257
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2011
    Ηλικία : 112
    Τόπος : Unova
    Reputation : 3

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

    Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

    Επιστροφή στην κορυφή

    - Παρόμοια θέματα

     
    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
    Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης