Greek Pokemon
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόμοια θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Μεταφορά του Greek pokemon σε νέο και ανανεωμένο site (www.pokemon.com.gr).
Pokémon: Fire's Adventures EmptyΤρι Αυγ 23, 2011 6:43 am από Pokemon640

» Ψάχνω Ποκεμον! 4η γενιά
Pokémon: Fire's Adventures EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 3:25 pm από torter10

» Πες μας ποιος/ποια είσαι
Pokémon: Fire's Adventures EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 2:52 pm από torter10

» Τουρνουά για 5th Generation ( Black and White )
Pokémon: Fire's Adventures EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 10:22 am από Douros

» Let's make a story
Pokémon: Fire's Adventures EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 4:32 am από MewtwoGR96

» b/w ar codes
Pokémon: Fire's Adventures EmptyΔευ Αυγ 22, 2011 3:31 am από Eldena

» Pokémon: Fire's Adventures
Pokémon: Fire's Adventures EmptyΚυρ Αυγ 21, 2011 10:33 am από johnaris1

» Οδηγός Αναπαραγωγής by LegendaryPokemon
Pokémon: Fire's Adventures EmptyΚυρ Αυγ 21, 2011 4:05 am από Επισκέπτης

» Συναντισεις στο Chat
Pokémon: Fire's Adventures EmptyΚυρ Αυγ 21, 2011 2:42 am από Zaphirom

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Server Status

Κορυφαίοι συγγραφείς
Mirage
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 
Shiv
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 
h4xx0r4k0s
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 
m_Namikaze
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 
Loukascy
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 
Lukario
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 
Ge01996
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 
Zaphirom
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 
Kostas197
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 
Douros
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcapPokémon: Fire's Adventures VotingbarPokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 

Ψηφοφορία

Καλυτερο anime

Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap23%Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 23% [ 3 ]
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap23%Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 23% [ 3 ]
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap0%Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 0% [ 0 ]
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap38%Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 38% [ 5 ]
Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap15%Pokémon: Fire's Adventures Vote_rcap 15% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 13

Flag Counter
Pokémon: Fire's Adventures Labels=0
Links
Serebii.net
Pokémon: Fire's Adventures X2sdhs

GreekPokemon

Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου


Pokémon: Fire's Adventures

+4
m_Namikaze
Mirage
Shiv
johnaris1
8 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Σαβ Ιουλ 02, 2011 2:48 pm

O Fire, ένα αγόρι 15 ετών από την πόλη New Bark, παίρνει το πρώτο του Pokémon και οι περιπέτειες του ξεκινούν! Το fanfic θα αποτελείται από επεισόδια και μια σειρά από επεισόδια θα αποτελεί ένα saga.

-----ΛΙΣΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ (ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ)-----
ΠΡΩΤΟ SAGA -- Pokémon: Johto Conquest
ΠΡΟΛΟΓΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ - Ποιο είναι το καλύτερο;
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 1 - Αντίο μαμά!
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 2 - Αδιέξοδο -- σκληρή επίθεση!
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 3 - Λίγο ακόμα Sentret!
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 4 - Ξέχασα...
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 5 - Τα Apricorns είναι δικά μου!
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 6 - Ο δρόμος είναι κλειστός! (Μέρος Ι)
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 7 - Ο δρόμος είναι κλειστός! (Μέρος ΙΙ)
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 8 - Πολύ σκληρός για να λιποθυμήσει!
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 9 - Η ζωντανή Poké Ball!
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 10 - Πιο γρήγορα! Ο αέρας επιτίθεται!
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 11 - Η φτερωτή ξιφολόγχη!
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 12 - Άχρηστο Pokémon!
ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 13 - Μαλλιαρό Pokémon! (ΈΡΧΕΤΑΙ!)




Προλογικό επεισόδιο
Τίτλος: Ποιο είναι το καλύτερο;

Ήταν ένα ωραίο καλοκαιρινό πρωινό στην πόλη New Bark. O Fire, ένα δεκαπεντάχρονο αγόρι, δεν είχε κοιμηθεί καθόλου όλη τη νύχτα. Εκείνο το καλοκαιρινό πρωινό θα έπαιρνε το πρώτο του Pokémon και, έτσι, θα ξεκινούσε το ταξίδι του. Ετοιμαζόταν, όταν άκουσε τη φωνή της μητέρας του:

-Fire! Ξύπνα γιε μου!
-Είμαι ήδη ξύπνιος μαμά!

Κατέβηκε τα σκαλοπάτια για το καθιστικό.

-Καλημέρα μαμά.
-Καλημέρα!

Έκατσε στο τραπέζι της κουζίνας. Η μητέρα του του σέρβιρε μία κούπα ζεστό Moomoo Milk και μερικές φέτες Old Gateau.

-Καλή όρεξη!
-Ευχαριστώ...
-Παρεμπιπτόντως, γνωρίζεις τίποτα για τα Pokémon από τα οποία καλείσαι να επιλέξεις ένα;
-Δεν γνωρίζω κάτι...
-Τότε διάβασε αυτό εδώ το φυλλάδιο.

Η μητέρα έδωσε στο γιο της το φυλλάδιο.

-Για να δούμε... «Οι εκπαιδευτές που ξεκινούν το ταξίδι τους έχουν τη δυνατότητα να επιλέξουν ανάμεσα σε τρία Pokémon. Το Cyndaquil, ένα Pokémon τύπου Φωτιάς, το Totodile του Νερού και το Chikorita, τύπου Χόρτου. Το Cyndaquil νικά το Chikorita, το Chikorita νικά το Totodile και το Totodile νικά το Cyndaquil», διάβασε ο Fire.

Άφησε το φυλλάδιο στο τραπέζι και πήρε το σημειωματάριό του.

-Είναι σαν ένα παιχνίδι «πέτρα-ψαλίδι-χαρτί», το ένα Pokémon νικάει το άλλο, αλλά το ερώτημα είναι: ποιο είναι το καλύτερο; αναρωτήθηκε ο Fire καθώς σχεδίαζε ένα τρίγωνο στο σημειωματάριο.

Ύστερα από είκοσι λεπτά σκέψης βρήκε μια λύση. Πήρε το πανωφόρι του, φόρεσε το καπέλο του και ετοιμάστηκε να φύγει όταν η μητέρα του είπε:

-Θα πας στον καθηγητή Elm;
-Ναι... Πηγαίνω...

Πήρε την Κάρτα Εκπαιδευτή του και έφυγε. Έξω φυσούσε δυνατά, ως συνήθως. Περπάτησε ως το εργαστήριο του καθηγητή Elm, μία ευθεία από το σπίτι του. Μπήκε μέσα, όμως το εργαστήριο ήταν άδειο.

-Κύριε καθηγητά; Είστε εδώ; φώναξε ο Fire.

Μετά από δύο περίπου λεπτά ο καθηγητής Elm εμφανίστηκε.

-Καλημέρα! Συγνώμη που σε έκανα να περιμένεις! Υποθέτω πως είσαι ο Fire, ο γείτονάς μου. Σωστά;
-Απολύτως, είπε ο Fire που εξεπλάγη από το επίσημο ύφος του καθηγητή.
-Σε καλωσορίζω στο εργαστήριό μου. Είμαι ο καθηγητής Elm και βοηθώ καινούργιους εκπαιδευτές -όπως κι εσύ- να διαλέξουν το πρώτο τους Pokémon.
-Τότε, ίσως μπορείτε να με βοηθήσετε να επιλέξω το πρώτο μου Pokémon!
-Ασφαλώς και μπορώ! Αλλά πρώτα επέτρεψε μου να σου πω λίγα λόγια για τα τρία Pokémon που έχω εδώ.

O Fire ήταν έτοιμος να ακούσει τι ήθελε να πει ο καθηγητής Elm.

-Το πρώτο Pokémon που έχω εδώ είναι το Cyndaquil που είναι τύπος Φωτιάς. Το δεύτερο Pokémon είναι το Totodile, τύπου Νερού και το τρίτο είναι το Chikorita, τύπου Χόρτου. Κάθε ένα από αυτά τα Pokémon είναι αποτελεσματικό απέναντι σε ένα άλλο της τριάδας, αλλά συγχρόνως νικιέται από το εναπομείναν Pokémon.

O Fire άκουγε προσεκτικά την ομιλία του καθηγητή.

-Για παράδειγμα, το Cyndaquil νικά το Chikorita, το Chikorita νικά το Totodile και το Totodile νικά το Cyndaquil. Λοιπόν, αυτά ήθελα να σου πω! Η επιλογή είναι δική σου!

O Fire το σκέφτηκε για λίγο. Ύστερα είπε:

-Αν ήθελα το Chikorita, θα ήταν σίγουρα για γρήγορες νίκες, μα οι γρήγορες νίκες είναι για τους δειλούς...

Ο καθηγητής Elm παρακολουθούσε προσεκτικά το συλλογισμό του Fire.

-Αν ήθελα το Totodile, θα έπρεπε να είχα ήρεμο χαρακτήρα, σαν το νερό όταν είναι απείραχτο, κάτι που δεν έχω...

Στάθηκε μπροστά από την Poké Ball του Cyndaquil.

-Αλλά το Cyndaquil… είναι πιθανόν αυτό το Pokémon που αναζητώ... Η φωτιά του καίει, σαν το θάρρος και την αποφασιστικότητα στις καρδιές των εκπαιδευτών... Και... θέλω να είμαι θαρραλέος!

Ο καθηγητής Elm κοίταξε χαρούμενος τον Fire. Ήταν η πρώτη φορά που άκουγε τόσο ώριμα λόγια από έναν εκπαιδευτή Pokémon, ο οποίος μάλιστα δεν είχε δικά του Pokémon ακόμα.

-Λοιπόν, διαλέγεις το Cyndaquil; ρώτησε ο καθηγητής.
-Ναι... Διαλέγω το Cyndaquil.

Ο καθηγητής έδωσε την Poké Ball του Cyndaquil στον Fire.

-Βγάλε το Cyndaquil σου έξω από την Poké Ball! είπε ο Elm.
-Πως θα το κάνω αυτό; είπε ο Fire και έδωσε την Poké Ball ξανά στον Elm.
-Κάπως έτσι! Βγες έξω Cyndaquil!

H Poké Ball αποκάλυψε το Cyndaquil και ο Fire πλησίασε κοντά του.

-Λοιπόν, εσύ είσαι το Cyndaquil μου! Θα είσαι ο καλύτερός μου φίλος!

Ο καθηγητής Elm τον διέκοψε και του είπε:

-Μπορείς να μου δώσεις την Κάρτα Εκπαιδευτή σου;

Ο Fire έδωσε την Κάρτα Εκπαιδευτή του.

-Το σειριακό νούμερο της ταυτότητάς σου είναι το 61624;
-Ναι, αυτό είναι.
-Ωραία. Τώρα είσαι και επίσημα εκπαιδευτής Pokémon.
-Ευχαριστώ καθηγητά Elm! Λοιπόν... πρέπει να φύγω!
-Να πας στο καλό! είπε ο Elm και ξεπροβόδισε τον Fire.


ΤΕΛΟΣ ΠΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ

Thx for reading! Περιμένω τις εντυπώσεις σας!https://greekpokemon.forumgreek.com/t229-topic#4424[url][/url]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την johnaris1 στις Σαβ Αυγ 20, 2011 2:59 am, 30 φορές συνολικά
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Shiv Σαβ Ιουλ 02, 2011 2:58 pm

Ωραιο το προλογικο επεισοδιο.
Καλη συνεχεια με τα επομενα επεισοδια Very Happy
Shiv
Shiv
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Κοζάνη
Reputation : 27

https://greekpokemon.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Mirage Σαβ Ιουλ 02, 2011 3:29 pm

Πολυ καλο καλη συναιχια παντως εγω θα διαλεγα toadile για επιθεσεις νερου(cindaquil) και παγου chickorita )
Mirage
Mirage
Pokemon Master
Pokemon  Master

Squirt Badge Squirt Badge
Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα
Reputation : -5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από m_Namikaze Σαβ Ιουλ 02, 2011 3:48 pm

Αν και δεν διάβασα το story από πάνω, περιμένω με ανυπομονησία να βγάλεις και τα άλλα 2 storys, xD, fail, Razz
m_Namikaze
m_Namikaze
Pokemon Trainer
Pokemon Trainer

Αριθμός μηνυμάτων : 257
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2011
Ηλικία : 112
Τόπος : Unova
Reputation : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Κυρ Ιουλ 03, 2011 12:21 am

*****Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια! Το πρώτο επεισόδιο είναι εδώ!*****

Πρώτο επεισόδιο
Τίτλος: Αντίο μαμά!

O Fire κατευθυνόταν και πάλι προς το σπίτι του για να δείξει στη μητέρα του το νέο του Pokémon. Ο καθηγητής Elm έτρεξε πίσω του να τον προλάβει γιατί είχε ξεχάσει να του πει κάτι:

-Fire! Περίμενε!
-Καθηγητά Elm; είπε ο Fire σταματώντας.
-Fire! Ξέχασα να σου δείξω πώς αιχμαλωτίζει κανείς ένα άγριο Pokémon! είπε λαχανιασμένος ο καθηγητής Elm.
-Είναι πολύ δύσκολο; ρώτησε ο Fire.
-Όχι. Όχι για εσένα! Ακολούθησέ με στην Route 29.

Περπάτησαν ως την αρχή της Route 29 και μπήκαν στο χορτάρι. Ένα Rattata έτρεξε προς το μέρος τους, έτοιμο για μάχη.

-Αυτό το Rattata είναι ότι πρέπει! Πήγαινε, Pidgey! Tackle! είπε ο Elm.

To Pidgey χτύπησε το Rattata, το οποίο ανταπέδωσε επίσης με Tackle.

-Gust!

Η ανεμοθύελλα που προκάλεσε το Pidgey πλήγωσε ακόμα λίγο το Rattata. Αυτήν τη φορά το Rattata επιτέθηκε με Tail Whip και μείωσε την Άμυνα του Pidgey.

-Τώρα είναι η κατάλληλη στιγμή να πετάξω την Poké Ball! είπε ο Elm και πέταξε μια Poké Ball στο Rattata, το οποίο αιχμαλωτίστηκε.
-Δεν είναι δύσκολο! είπε ο Fire.
-Όχι! Αλλά είναι πιο εύκολο να αιχμαλωτίσεις ένα Pokémon όταν πρώτα το έχεις πληγώσει.

Μετά από την επίδειξη αυτή επέστρεψαν στην πόλη New Bark. O Fire πήγε αμέσως στο σπίτι.

-Μαμά! Γύρισα!
-Fire! Διάλεξες Pokémon;
-Ναι! Είναι εδώ! είπε ο Fire δείχνοντας την Poké Ball του Cyndaquil.
-Βγαλ’ το από την Poké Ball!
-Βγες έξω, Cyndaquil!

H Poké Ball άνοιξε και ο Cyndaquil εμφανίστηκε.

-Τι ωραίο Pokémon! Μα...
-Τι είναι μαμά;
-Τώρα που διάλεξες Pokémon θα ξεκινήσεις το ταξίδι σου..., είπε λυπημένη η μητέρα του.
-Δε γίνεται αλλιώς... Πρέπει... Μόνο έτσι θα γίνω ο καλύτερος εκπαιδευτής Pokémon όλων των εποχών! Αλλά δε θα φύγω τώρα αμέσως. Πρέπει να φτιάξω το σακίδιό μου πρώτα...

Όμως ανακάλυψε ότι δεν είχε καθόλου αντικείμενα για το σακίδιό του.

-Δεν έχω αντικείμενα...
-Πάρε αυτό εδώ το Town Map... Θα σε βοηθήσει να βρίσκεις το δρόμο σου!
-Ευχαριστώ, μαμά!
-Όμως... Προφανώς θα πεινάς... Φάε κάτι πριν φύγεις!

O Fire κατάλαβε ότι η μητέρα του προσπαθούσε να τον κρατήσει για λίγη ώρα ακόμα κοντά της. Την αγκάλιασε και έκατσε να φάει τα υπόλοιπα κομμάτια του Old Gateau που έμεναν. O Cyndaquil ήρθε κοντά του στο τραπέζι και αυτός του έδωσε λίγο από το φαγητό του.

-Έφτασε η ώρα..., είπε ο Fire.
-Κάλεσα τον καθηγητή Elm να σε πάμε μέχρι την έξοδο της πόλης...

Λίγα λεπτά αργότερα ο Fire, η μητέρα του, ο καθηγητής Elm και φυσικά ο Cyndaquil ήταν στην έξοδο της πόλης New Bark. Η μητέρα του τον αγκάλιασε και τον φίλησε στο μέτωπο. Ο καθηγητής Elm έκανε χειραψία μαζί του.

-Αντίο γιε μου...
-Αντίο μαμά! Θα μου λείψεις!
-Εμένα, ακόμη περισσότερο..., είπε η μητέρα στο γιο της.
-Fire, να θυμάσαι όσα σου δίδαξα, όπως επίσης κι αυτό: είσαι προορισμένος για μεγάλα πράγματα. Περιμένουμε πολλά από εσένα. Μη μας απογοητεύσεις, μα μην πιέζεις και πολύ τον εαυτό σου!
-Θα τα θυμάμαι, κύριε καθηγητά!

Ύστερα έβγαλε την Poké Ball του Cyndaquil.

-Cyndaquil, επέστρεψε!

Ο Cyndaquil όμως άρχισε να τρέχει εδώ και εκεί, μη θέλοντας να μπει στην Poké Ball.

-O Cyndaquil θέλει να ταξιδεύει μαζί σου έξω από την Poké Ball! διαπίστωσε ο Elm.

Μετά από τα λόγια του καθηγητή Elm o Fire, μαζί με τον Cyndaquil, άρχισε να απομακρύνεται από την πόλη New Bark. Ακολουθούσε σιγά-σιγά τον δικό του δρόμο. Αυτός ο δρόμος θα ήταν μακρύς, καθώς ήθελε να γίνει ο μεγαλύτερος εκπαιδευτής Pokémon όλων των εποχών και είχε αρχίσει να πιστεύει ότι μπορούσε να το κατορθώσει με τον Cyndaquil στο πλευρό του.



ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Kostas197 Κυρ Ιουλ 03, 2011 3:30 am

ρε συ αυτο ειναι πολυ δουλεια σχεδιαζεισ να hackαρεις κανα παιχνιδι και να το κανει να ακολουθει το story η κατι αλλο;;;
Kostas197
Kostas197
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : οπου θελω ...
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Κυρ Ιουλ 03, 2011 6:31 am

Δεν έχω σκεφτεί ποτέ να γράψω σενάριο για παιχνίδι. Πάντως με ρωτούν πολλοί αν σκοπεύω να δημιουργήσω χακ!!!Smile
Θέλω απλά να προβάλω τα πόκεμον όπως θα έπρεπε να είναι, δίχως τον παιδικό χαρακτήρα που προσδίδει το ανιμε στο franchise.
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Kostas197 Κυρ Ιουλ 03, 2011 6:47 am

χμμ ενδιαφερον παντως αν ηθελες να δημιουργισεις hack τοτε μαλον το στορι θα ηταν απιστευτο Smile
Kostas197
Kostas197
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : οπου θελω ...
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Κυρ Ιουλ 03, 2011 10:05 am

*****Για σήμερα πρόλαβα τελικά και δεύτερο release... Ιδού το δεύτερο επεισόδιο! Καλό διάβασμα σε όλους!*****

Pokémon: Johto Conquest

Δεύτερο Επεισόδιο
Τίτλος: Αδιέξοδο -- σκληρή επίθεση!

O Fire βρισκόταν πλέον στη Route 29. Ήταν η πρώτη Route μετά από την πόλη New Bark. O Cyndaquil ακολουθούσε πιστά πίσω από τον εκπαιδευτή του, έτοιμος για μάχη ανά πάσα στιγμή. Ενώ περπατούσαν και πάλι μέσα στο χορτάρι, ένα Pidgey ξεπετάχτηκε από αυτό και, πετώντας γρήγορα, ήρθε κοντά τους.

-Ας δοκιμάσουμε να πολεμήσουμε αυτό το Pidgey, Cyndaquil! Tackle!

To Cyndaquil πλήγωσε πολύ το Pidgey. Το άγριο Pokémon επιτέθηκε επίσης με Tackle.

-Πάμε πάλι, Cyndaquil… Tackle!

Το Pidgey λιποθύμησε.

-Μπράβο Cyndaquil!

O Cyndaquil πρόσεξε άλλο ένα Pidgey και έτρεξε προς αυτό.

-Cyndaquil! Που πηγάινεις; αντέδρασε ο Fire.

Όταν ο εκπαιδευτής πλησίασε το Pokémon του, αυτό επιτέθηκε στο άγριο Pokémon με μια επίθεση καπνού. Ο Fire, που τα προηγούμενα χρόνια είχε μελετήσει τις επιθέσεις των Pokémon, κατάλαβε αμέσως ότι ο Cyndaquil είχε χρησιμοποιήσει SmokeScreen.

-Cyndaquil, ξέρεις την επίθεση SmokeScreen;

O Cyndaquil κούνησε θετικά το κεφάλι, ενώ το Pidgey αστόχησε στην επόμενη επίθεσή του.

-Tackle!

To Pidgey λιποθύμησε με μία επίθεση του Cyndaquil. Ο Fire χάρηκε. Είχε μόνο λίγες ώρες τον Cyndaquil και το Pokémon του είχε σημειώσει πρόοδο. Έπειτα συνέχισαν το δρόμο τους μέσα στην καταπράσινη Route 29, η οποία είχε μια έντονη μυρωδιά φρεσκοκομμένου χόρτου. Έφτασαν στο βόρειο τμήμα της Route και είδαν ένα Lookout Station και μια πινακίδα έξω από αυτό που έλεγε: ‘Βόρεια: Route 46’.

Αφού πέρασαν μέσα από το Lookout Station βρέθηκαν στη Route 46. Ο δρόμος συνεχιζόταν μόνο σε μια κατεύθυνση, βόρεια. Ακολούθησαν το μονοπάτι, μα βρέθηκαν σε αδιέξοδο. Κάποιοι φράχτες τους εμπόδιζαν να συνεχίσουν περαιτέρω το δρόμο τους. O Fire τότε σκέφτηκε να περπατήσουν παράλληλα με το φράχτη, μήπως και έβρισκαν κάποιο άνοιγμα προς τα βόρεια. Μάταια όμως. Ύστερα από λίγη ώρα βρίσκονταν στην ανατολική άκρη του φράχτη χωρίς να έχουν βρει κάποιο άνοιγμα.

-Βρεθήκαμε σε αδιέξοδο, Cyndaquil! Ας επιστρέψουμε στη Route 29.

Πήραν ξανά το δρόμο για το Lookout Station. Πριν φύγουν όμως από το χορτάρι, ο Fire σκόνταψε σε μια πέτρα και έπεσε κάτω. Η πέτρα κουνήθηκε. Στην πραγματικότητα ήταν ένα Geodude. Πλησίασε θυμωμένο τον Fire. Όρμησε να τον χτυπήσει, όμως... μπήκε στη μέση ο Cyndaquil! Έτσι το Geodude χτύπησε τον Cyndaquil.

-Cyndaquil! έκανε με αγωνία ο Fire.

O Cyndaquil όμως σηκώθηκε έτοιμος για μάχη και η φλόγα στην πλάτη του δυνάμωσε.

-Cyndaquil, θέλεις να παλέψεις;
-Cynda! Cynda…!
-Πάμε λοιπόν! Tackle!

O Cyndaquil όρμησε και χτύπησε το Geodude, το όποιο όμως έμεινε άθικτο!

-Δεν μπορεί! είπε έκπληκτος ο Fire.

Το πέτρινο Pokémon χρησιμοποίησε Tackle για να χτυπήσει το Cyndaquil. Μετά από πέντε επιθέσεις του Cyndaquil, το Geodude είχε αρχίσει να κουράζεται. To Pokémon του Fire χτυπήθηκε για έκτη φορά με Tackle και ήταν πλέον κοντά στη λιποθυμία. O Fire αγωνιούσε για την έκβαση της μάχης, αλλά αγνοούσε παράλληλα το αντικείμενο που κρατούσε ο Cyndaquil, το οποίο ήταν ένα Oran Berry. To Pokémon του Fire έφαγε το Oran Berry και αποκαταστάθηκε η υγεία του.

-Πρέπει να κάνω κάτι... Η μάχη θα ξαναφτάσει στο ίδιο σημείο... Το Geodude είναι πολύ δυνατό..., σκέφτηκε ο Fire.

Θυμήθηκε το SmokeScreen απέναντι εκείνο το Pidgey πιο πριν. Βρήκε τη λύση:

-Cyndaquil, SmokeScreen!

Μαύρος καπνός πλημμύρισε την περιοχή. Το Geodude αστόχησε με το επόμενο Tackle. Ακολούθησε άλλη μία ανταλλαγή Tackle από τους δύο αντιπάλους. Το Geodude έφτασε κοντά στη λιποθυμία.

-Cyndaquil, χρησιμοποίησε και πάλι Tackle!

Αυτήν τη φορά το χτύπημα του Cyndaquil ήταν τόσο δυνατό, ώστε το Geodude λιποθύμησε.

-Cyndaquil… Είσαι πολύ δυνατό Pokémon! Ευχαριστώ που πάλεψες για χάρη μου!

Οι δυο τους περπάτησαν ως το Lookout Station και βρέθηκαν ξανά στη Route 29, όπου συνέχισαν το ταξίδι τους.



ΤΕΛΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Kostas197 Κυρ Ιουλ 03, 2011 10:59 am

*claps claps claps* ποτε δν περιμενα να αρχισω να διαβαζω σειρες pokemon... μπραβο σου Smile
Kostas197
Kostas197
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : οπου θελω ...
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από m_Namikaze Κυρ Ιουλ 03, 2011 11:37 am

Τα story's που γράφεις τα αντιγραφείς από κάπου ή τα γραφεις μόνος σου στο χέρι;
m_Namikaze
m_Namikaze
Pokemon Trainer
Pokemon Trainer

Αριθμός μηνυμάτων : 257
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2011
Ηλικία : 112
Τόπος : Unova
Reputation : 3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:18 pm

m_Namikaze τι εννοείς? Τα έχω δημοσιεύσει και σε άλλο site, αλλά δεν προκάλεσε τόση εντύπωση όση εδώ.

Edit: Πρώτα τα γράφω στο χέρι και έπειτα τα αντιγράφω στα ποστ.
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Mirage Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:41 pm

Παντως το ονομα ειναι λιγο fail ονομα fire δεν υπαρχει ενω διαλεγει pokemon φωτιας
Mirage
Mirage
Pokemon Master
Pokemon  Master

Squirt Badge Squirt Badge
Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα
Reputation : -5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:48 pm

Το όνομα το εμπνεύστηκα από τα προτεινόμενα ονόματα που δίνει η FireRed στο New Game. Θαρρώ πως είχε και το Fire.
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Mirage Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:53 pm

Red εχω δει η ash παντως fire 100% δεν εχει δεν τον ονομαζεις oscar η Nathan ποιο ωραιο ακουγεται
Mirage
Mirage
Pokemon Master
Pokemon  Master

Squirt Badge Squirt Badge
Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα
Reputation : -5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Κυρ Ιουλ 03, 2011 1:58 pm

Απλά το ''Fire'' φανερώνει την γενναιότητα και την αποφασιστικότητα (προλογικό επεισόδιο)
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Mirage Κυρ Ιουλ 03, 2011 2:01 pm

Το στοιχιο οχι το ονομα δλδ αν εμενα με λεγαν grass θα ειμουν δειλος;
Mirage
Mirage
Pokemon Master
Pokemon  Master

Squirt Badge Squirt Badge
Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα
Reputation : -5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Κυρ Ιουλ 03, 2011 2:07 pm

Δεν πηγαίνει έτσι, απλά κατ εμέ ταιριάζει το όνομα με τον πρωταγωνιστή. Εξάλλου υπάρχουν τόσα κουλά ονόματα στα πόκεμον πχ: ηρωίδα FR/LG = Leaf (αν και είναι fan name) ή Red, Blue (σε καμία περίπτωση δεν είναι ονόματα ανθρώπων τα ονόματα χρωμάτων) κλπ...
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Mirage Κυρ Ιουλ 03, 2011 2:11 pm

Οχι δεν ειναι τοσο κουλο οσο fire ετσι κι αλλιως red και blue λεγονται οι ηρωες pokemon στα manga και αυτος που πολεμας στο βουνο t silve πως λεγεται;red αν ειναι βγαλ τον ενα κανονικο ονομα fire ειναι λιγο..ξεφτηλισμα του ονοματος red :/
Mirage
Mirage
Pokemon Master
Pokemon  Master

Squirt Badge Squirt Badge
Αριθμός μηνυμάτων : 822
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα
Reputation : -5

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Kostas197 Κυρ Ιουλ 03, 2011 3:13 pm

ελα τωρα αστον ησσυχο το στορι εχει φαση κ αυτο μετραει...
Kostas197
Kostas197
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : οπου θελω ...
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Κυρ Ιουλ 03, 2011 11:41 pm

*****Guys το τρίτο επεισόδιο έφτασε! Απολαύστε!
Edit: τώρα πλέον θα μπορείτε να ανατρέχετε στα επεισόδια από την λίστα των επεισοδίων μέσω λινκ από τους τίτλους.*****

Pokémon: Johto Conquest

Τρίτο Επεισόδιο
Τίτλος: Λίγο ακόμα Sentret!

O Fire συνέχιζε το ταξίδι του στη Route 29. O Cyndaquil ακολουθούσε από πίσω, σαν άγρυπνος φρουρός. Σε κάποιο σημείο το Pokémon κουράστηκε και σταμάτησε να ακολουθεί τον εκπαιδευτή του. Ο Fire έκανε τρία-τέσσερα βήματα ακόμα και κατάλαβε ότι ο Cyndaquil δεν τον ακολουθούσε. Κοίταξε πίσω και είδε το Pokémon του καθισμένο στη σκιά ενός δέντρου. Πλησίασε:

-Cyndaquil, κουράστηκες; Μπορούμε να κάνουμε ένα διάλειμμα!

Δίπλα από το δέντρο, στον ίσκιο του όποιου έκατσαν οι δυο τους να ξεκουραστούν υπήρχε ένα δέντρο με Oran Berries. O Fire έκοψε δύο Berries για τον Cyndaquil και ένα για τον εαυτό του. Το Pokémon του έπρεπε να πάρει δυνάμεις για να είναι και πάλι έτοιμο για μάχη.

Την αφόρητη ζέστη του καλοκαιρινού εκείνου απογεύματος διαδεχόταν σταδιακά η δροσιά, σημάδι πως πλησίαζε το βράδυ. Ο Fire έκανε να σηκωθεί όρθιος για να συνεχίσουν το ταξίδι τους όταν άκουσε μια κραυγή από μακριά. Όταν, λίγες στιγμές αργότερα, η ίδια κραυγή ξανακούστηκε, ο εκπαιδευτής κατάλαβε ότι η κραυγή προερχόταν από κάποιο Pokémon.

-Cyndaquil, πάμε να δούμε τι συμβαίνει!

Έτρεξαν προς το μέρος της κραυγής. Η σκέψη του Fire επιβεβαιώθηκε, όταν έφτασαν σε ένα κυκλικό τμήμα της περιοχής χωρίς δέντρα και είδαν ένα Sentret πεσμένο κάτω, πληγωμένο και περικυκλωμένο από πέντε Rattata, τα οποία ορμούσαν και το χτυπούσαν. Ο εκπαιδευτής και ο Cyndaquil κρύφτηκαν πίσω από ένα δέντρο.

Σε κάποια στιγμή τα Rattata παραμέρισαν και ένα άλλο Rattata, το οποίο προφανώς ήταν αρχηγός των Rattata, πλησίασε απειλητικά το Sentret. Όρμησε κι αυτό για να καταφέρει χτύπημα στο Sentret, όμως ο Cyndaquil δεν δίστασε να φύγει αστραπιαία από τη θέση παρακολούθησης και να χτυπήσει το νεοφερμένο Rattata στον αέρα με ένα δυνατό Tackle.

-Cyndaquil! Περίμενε!

Τα Rattata περικύκλωσαν απειλητικά τον Cyndaquil και ο Fire πλησίασε το Pokémon του.

-Cyndaquil, είσαι πολύ κουρασμένος! Δεν πρέπει να κάνεις μάχη!

Ο ‘αρχηγός’ Rattata σηκώθηκε από το χορτάρι διψώντας για μάχη. O Cyndaquil κοίταξε τον Fire και ύστερα όρμησε χτυπώντας το Rattata με Tackle. Το Rattata ανταπέδωσε με Tackle.

-Αυτό είναι το Pokémon μου... δε θέλει να το βάλει κάτω! σκέφτηκε o Fire και αποφάσισε να παλέψει μαζί με τον Cyndaquil.

Ύστερα από λίγες ανταλλαγές χτυπημάτων ο Fire είπε:

-Cyndaquil, SmokeScreen!

Το μέρος γέμισε καπνό περιορίζοντας την ορατότητα του Rattata, το οποίο αστόχησε στην επόμενη επίθεσή του.

-Τελείωσε με Tackle!

Το Rattata λιποθύμησε και τα άλλα Rattata απομακρύνθηκαν. Ο Fire με τον Cyndaquil έτρεξαν αμέσως προς το Sentret, το οποίο βαριανάσαινε.

-Πρέπει να το πάμε σε κάποιον να το φροντίσει! είπε με αγωνία ο Fire.

Είχε αρχίσει ήδη να σκοτεινιάζει και ο Fire καταλάβαινε ότι έπρεπε να κάνουν γρήγορα. Πήρε στην αγκαλιά του το Sentret και μαζί με τον Cyndaquil άρχισαν να τρέχουν. Στο δρόμο το Sentret ήταν έτοιμο να λιποθυμήσει. Τα Rattata το είχαν γεμίσει πληγές από τα χτυπήματα και τα δαγκώματά τους.

-Κάνε υπομονή Sentret…, είπε λαχανιασμένος ο Fire που συνέχιζε να τρέχει δίχως να σκέφτεται την κούραση.

Από μακριά φαίνονταν τα φώτα κάποιας πόλης. Μετά από δέκα λεπτά τρεξίματος ο Fire, με το Sentret στην αγκαλιά, και ο Cyndaquil έμπαιναν στην πόλη όταν ένας γέρος μπήκε στο δρόμο τους:

-Θα πρέπει να είσαι νέος εκπαιδευτής... Επέτρεψέ μου να σε ξεναγήσω στην πόλη Cherrygrove!
-To... κέντρο... Pokémon..., έκανε αδύναμα ο Fire.

Ο γέρος είδε το Sentret.

-Ακολούθησέ με!

Περπάτησε σιγά-σιγά πίσω από το γέρο.

-Εδώ είμαστε! Το κέντρο Pokémon!

Ο εκπαιδευτής έκανε να περπατήσει για να μπει μέσα μα από την αδυναμία του έπεσε κάτω. Ο Cyndaquil έτρεξε αμέσως κοντά του. Ο γέρος φώναξε τη νοσοκόμα, η οποία πήρε το Sentret. Κάποιοι εκπαιδευτές που βρίσκονταν εκεί ξάπλωσαν το Fire σε έναν καναπέ και τον συνέφεραν.

Αμέσως αναζήτησε τον Cyndaquil και το Sentret και αυτοί του είπαν ότι τα φρόντιζε η νοσοκόμα, η οποία είχε αφήσει ένα δίσκο με φαγητό για να πάρει δύναμη. Έφαγε. Παρόλα αυτά ένιωθε ακόμη εξαντλημένος και χωρίς να το καταλάβει τον πήρε ο ύπνος...



ΤΕΛΟΣ ΤΡΙΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Shiv Δευ Ιουλ 04, 2011 1:14 am

Αρκετα ωραιο ο 3ο επεισοδιο. Ανυπομονω για το επομενο Razz
Shiv
Shiv
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 586
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Κοζάνη
Reputation : 27

https://greekpokemon.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Kostas197 Δευ Ιουλ 04, 2011 2:16 am

αν σου αρεσει να γραφεις τοσο πολυ πρεπει να αρχισεις να σκευτεσαι να γραφεις κι αλλα πραγματα εκτος απο ποκεμον δν λεω πως δν ειναι ωραια αλλα αν σκευτεσαι σοβαρα να γραφεις επαγκελματικα τοτε πρεπει να εξασκηθεις και σε αλλα πραγματα
Kostas197
Kostas197
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : οπου θελω ...
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από johnaris1 Δευ Ιουλ 04, 2011 2:26 am

εξασκουμαι και σε Love stories (κυριως one shot), αλλά δεν ξέρω αν θα έχουν και πολύ επιτυχία...
johnaris1
johnaris1
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Pokémon: Fire's Adventures Empty Απ: Pokémon: Fire's Adventures

Δημοσίευση από Kostas197 Δευ Ιουλ 04, 2011 2:43 am

ισως οχι εδω αλλα σε αλλα foroums πιθανον να κανουν μπαμ και επειδη ασχολουμαι με ζωγραφικη (manga,pokemon...) σου λεω πως επειδη εχω postαρει σε πολλα σχετικα foroum τη δουλεια μου πολλες φορες η χειροτερη δουλεια μου σε ενε θεωρουνταν η καλυτερη σε αλλο αρα αν θες ψαξε για αλλα φορουμ για τετοιου ειδους στορι
Kostas197
Kostas197
Pokemon Starter
Pokemon Starter

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : οπου θελω ...
Reputation : 1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης